Kütahyada evlenmek isteyen bayanlar

Kütahya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kütahya’da evlenmek isteyen bayanlar arasından Elfida ben. Adım ne kadar güzel değil mi? Tamamen ciddi erkek arkadaş arıyorum bu arada. Haliyle ilan açmadan arkadaş bulamayacağımı biliyorum. Sosyal ortamdaki yalan arkadaşlıklardan bıktım. Buradan bana mesaj atacak olanlarla iletişim kurmak daha mantıklı olacaktır. Her neyse yaşım 27. Evlenmek gibi bir karar almadım henüz. Önce kendimle ilgili kararlar verdim ve şimdi uygulama zamanı. Mesaj atacak olan beylerden bazı isteklerim var elbette. Umarım bunlara uyum sağlayarak yazarsınız da önümüze bakarız ne dersiniz?

Son zamanlarda canım çok sıkılıyor ya gerçekten. Nedenini bilemiyorum ki. Bunun dışında var olan süreci değerlendirmek amacındayım işte. Güzel şeyler düşünüyorum ben sürekli. Belki iyi olur belki olmaz ama erkek arkadaşım olmalı artık. Vardı zamanında ben bu güzellikle yalnız kaldığım için kendime şaşırıyorum ama olsun. Demek ki biraz daha yalnız kalacakmışım. Neyse Kütahya’da evlenmek isteyen bayanlar arayanlar varsa beklemesin derim.

Kütahya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Arıyorum

Evet şimdi bu kadar iç karartıcı şeyden bahsettik biraz da güzel konuşalım beyler. Romantik misiniz, o zaman iyi günler kapıda. İlgi alaka gösteriyor musunuz, o zaman aramız çok güzel olacak. Bunları unutmamanızı rica ediyorum ben. Bir de şey var ah şu erkekler ya kıskanç mısınız merak ediyorum da dozunda kıskançlık iyidir unutmayın olur mu?

Güzelim, bakımlıyım ve gencim. Daha ne olsun ya değil mi, ay biraz heyecan da bastı. Yorum da yazabilirsiniz ama önceliğim mesajlar olacak. Cep telefonumu verdiğim kişi de umarım güzel bir dönüş yapar beni şaşırtır. Kuru kuru merhaba canım, selam güzelim falan demeyin vallahi dönmem mesajınıza. Ay tamam şaka şaka. Haydi bana müsaade. Beklemeye başlıyorum mesajlarınızı. Görüşürüz cici beyler.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir