Malatya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Malatyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Malatya’da evlenmek isteyen bayanlar merak ediliyor bunun farkındayım. Münevver benim ismim. Herkes iyi mi bakalım? Ay ben ilk kez arkadaşlık sitesinde ilan açıyorum. Yaşım 26. Belki de tanışacağım kişi eşim olacak bilemiyorum ama ben ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım bunu en baştan söylemekte fayda var. Vakit geçirecek kişiler bana yazmasın olur mu? Tamam ilk sohbetler genelde bu şekilde olur ve ilerler. Ama ben öyle sıkılan, kolay bırakan bir bayan değilim. Kendime verdiğim değeri karşımdakine de veririm bilin bunu. Malatya evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet için mesaj atabilirsiniz. Gerisi kolay.

Mesaj atacaksanız sizlerden birkaç ricam var. Zaten mesaj atmayanlara telefon numaramı vermiyorum. Atacağınız mesajda yaşınızı, beklentilerinizi ve hayata bakış açınızı belirtirseniz güzel olur. Yoksa ben öyle her yazana numaramı veremem. Denemek için verebilirim sorun yok ama baktım olmuyor daha cevap vermem bilesiniz.

Malatya’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Günler su gibi akıp gidiyor değil mi? Gidiyor tabi bu nedenle arkadaşlıklar, dostluklar, sevgililer güzel vakit geçirsin istiyorum. Egoist biri değilim, tek kendimi düşünmem. Geçenlerde mesela bir erkek arkadaşım, sevgilisinden ayrılmış benle sohbet etmek istedi. Sabaha kadar konuştuk, motive ettim onu telefonda. Ben böyleyim işte hiç de sıkılmadım. İnsanız ya sonuçta iyi arkadaşlıklar kurmak gerekir.

Neyse şimdi bunlar konuşulacak şeyler değil. Benim bazı prensiplerim var. Öncelikle 38 yaşının üzerindeki baylar bana mesaj atmasın. Ha sohbet etmek için atabilir herkes ama ciddi arkadaşlık düşünmek biraz zor olacaktır. Yine de şansınızı deneyebilirsiniz. Onun dışında bekar beyler rahatlıkla yazabilir ve istediğini de sorabilir.

Zamansız gelen ayrılıkları sevmem ben. Haliyle sağlam adımlarla ilerlerim. Güzel dostluklar biriktiririm. Bakımlıyım, estetik açıdan çok uyumluyum ve kendimle barışığım. Eee böyle birini daha önce gördünüz mü bilemem. O yüzden buyurun haydi mesajlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir