Mersin’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mersinde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mersin’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve Minüre ben. 30 yaşında güzel, bakımlı bir bayan olarak ilanımı açıyorum. Heyecan var yalanım yok arkadaşlar. Çünkü mesajlar gelecek ben de cep numaramı vereceğim. Sonrası daha güzel sohbetler olacaktır adım gibi eminim. Ay geçenlerde buradaki ilanlara bakıyorum ne güzel yorumlar atılıyor ya bayanlara. Ama dedim ya sadece yorumla olmaz bu işler. Prensip sahibi bir bayanım ben. Çalışıyorum, durumum iyi. Kimseye minnet etmiyorum açıkçası. Neyse bunları telefonda da anlatırım. Şimdi güzel şeylerden bahsetme zamanı. Mersin evlenmek isteyen bayanlar arayan varsa çok şanslı ama ya gerçekten benimle karşılaştınız çünkü.

Bayan arkadaş arıyorum diyenleri görelim şimdi. Sorularım var önce bunlara yanıt almak istiyorum. İlk sorum; bayanda güzellik arar mısınız? Arıyorsanız doğru kişiyle şuan muhatap oluyorsunuz merak etmeyin. İkinci sorum; evlilik mi arkadaşlık mı istiyorsunuz? Bu soru önemli arkadaşlar lütfen düşünerek dürüst bir şekilde yazınız. Ben sonuç olarak arkadaş ilanı açtım ama hayat bu aşık olursak durum ciddi yaşanabilir.

Mersin’de Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Dostlar bu süreci ben yönetmek istemiyorum. Her şey karşılıklı olmalı yani anlatabildim mi? Karşılıksız duygular biter gider günün birinde. Ondan sonra nasıl anlatsam ki buradan olmuyor ya atın şu mesajlar be. Tamam tamam kızmıyorum da ne bileyim ya insanlar biriyle sohbete başlarken çok şey bekliyor. Mesela ben sevgi beklerim hep. Ama ilgisiz de olmaz tabi. İlgi dediğiniz olay günün her saatinde mesaj atıp aramak değil. Gönülden düşünmektir bunu bilin istiyorum.

Çok konuşkan bir bayan değilim ben. Ciddiyeti severim ama yeri geldiğinde gülerim, sohbetim doyumsuzdur. Genel olarak özelliklerim bu şekilde. Bilmediklerinizi de telefonda konuşuruz arkadaşlar. Yalnızlık sorunum var tabi olmasa ilan açmazdım ben. Neyse çok karıştırmayalım konuları birbirine. Yeter ki mesaj atın ondan sonrası daha kolay olacaktır. Kaçtım ben.

1 Comment on “Mersin’de Evlenmek İsteyen Bayanlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir