Muğla’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Muğlada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Günaydın mı desem iyi akşamlar mı desem, artık ne zaman okursanız arkadaşlar. Selam öncelikle. Gülizar benim ismim. 30 yaşındayım ve evlenecek arkadaş arıyorum. Yani Muğla’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Evlilik niyetim de var ama karşıma çıkan hiçbir erkek bu duyguyu bana yaşatamadı. Kimisi yalnız bıraktı, kimisi çekti gitti, kimisi de duygusuzlaştı zamanla.

Yok artık ben o kadar seçici hale geldim ki bu süreçte kendimle ilgili kararlar da aldım. Mesela cep telefonumu mesaj atarken doğru konuşan kişilere vereceğim. Onun dışında ilk görüşte aşka inanmam. Sabırlı davranacağım. Karşımdaki kişiden de bunları bekliyorum ona göre.

Kime niyet kime kısmettir bu işler. Bizim kız grubunda benle Nihal yalnız kaldık sadece. Bizim Nihal inanmıyor buradan mesaj atmaz kimse diyor. Ben de denedim bakıp göreceğiz. Hem üzerimdeki duygu yoğunluğunu ortadan kaldırayım da gerisi sorun değil. Yani kendimi yeteri kadar ifade ettikten sonra neler olur, kimler yazar, kiminle arkadaş olurum bilemiyorum. Muğla’da evlenmek isteyen bayanlar vardır elbet benim gibi bakalım şans bu işler.

Muğla’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Güzel bir bayanla sohbet etmeyi kim istemez ki aslında. Nasıl olur bu işler bilmem ben. Yani güven çok önemli. Bir erkek yalan konuşursa o arkadaşlık başlamadan biter gerisi hikaye vallahi üzülmem. Ben arkadaşıma sadık kalan biriyim. Güvenirim, severim, yalnız bırakmam. Ama ben yalnız kalırsam hiç umurumda olmaz çeker giderim. Ya gelmişim 30 yaşına artık evlenmek istiyorum belki kim bilebilir?

Neyse gönül işleri farklı. Önce arkadaş bulayım da kendime, gerisi daha iyi olacaktır sanıyorum. Ben bu süreçte kinimi, öfkemi rafa kaldırdım. Arkadaş adayımı beklemeye koyuldum. Her şeyin hayırlısını istiyorum. Yazın o zaman mesajlarınızı da okuyup dön yapayım yavaştan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir