Niğdede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Niğde’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Niğde’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım selamlar. İlknur ben. 27 yaşındayım. Haliyle ilan açmak istedim. Bu süreçte kendimle ilgili şeyleri aktarırken beklentilerimi de paylaşmak istiyorum. Beklentilerime karşılık veremeyecek olanlarla da sohbet edeceğim o konuda sorunumuz yok yani mesaj atmamazlık etmeyin üzülürüm. Yorumları da okuyacağım mesele yok.

Ama asıl önemli olan bir bayanın dilinden anlıyor musunuz, isteklerimi karşılayabilecek misiniz? Ben buraya bakarım. Tamam cici sohbetler ederiz, güleriz, dertleşiriz falan ama sonuç itibariyle daha güzel ve anlamlı bir süreç yaşamak için ilan açıyorum. Niğde evlenmek isteyen bayanlar sanırım buradan ilan açıyor.

Her erkek arkadaş arayan bayan benim gibi düşünür mü bilemem ama buradaki diğer ilanları okudukça ne kadar yalnızlık sorunu var onu gördüm. Gönül ister ki güzel arkadaşlıklar kurup yolumuza bakalım. Her şeyin kısmet olduğuna inanıyorum. Biraz stresliyim şu sıralar o nedenle çabuk alınırım. Alıngan bir bayan ile anlaşabilecekseniz buyurun mesajlarınızı atın da okuyalım ya.

Niğde’de Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar Telefonu

İster istemez kıskançlık da oluyor erkeklerde. Bu nedenle biraz sıkmadan, kırmadan ve incitmeden kıskanırsanız ben mutlu olurum. Genel itibariyle insanların birbirine olan ilgisini kaybetmemesi gerekiyor. Mesela ben, erkek arkadaşım 1 gün mesaj atmasa hemen nerede olduğunu sorarım ya da ne yapıyorsun derim. Doğal değil mi bunlar? Erkek arkadaşımın da aynı şeyi yapması ne güzel olur. Ah hayat ah neler göreceğiz daha kim bilir.

İşte böyle arkadaşlar ya benim yaşam felsefem bu şekilde. Yaşayıp gidiyoruz ama doğru insanla yaşasak ne kadar güzel olacak, hayatın anlamına anlam katılacak oysa. Süreç hakkında iyi ya da kötü şeyler düşünmeden arkadaş olmak adına yazın tamam mı ben herkese numaram ile dönüş yapacağım merak etmeyin.

Related Posts

2 thoughts on “Niğde’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir