Şanlıurfada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şanlıurfa’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve Sedanur adım. Gerçekten eş arayan bayanlar konusunda buradan ilan açmak istedim. Çünkü ben artık yalnız bir bayanım. Yaşım 33. Yaşımdan kaynaklı bir sorunum yok lakin süreçle ilgili bana yazacak arkadaşlardan bazı ricalarım var. Öncelikle dürüst erkeklere her zaman vakit ayırırım, sohbetimi ederim, yalnız bırakmam. Ben gerçekten sevmeyi bilen, hep doğru konuşan ve asla taviz vermeyen biriyim.

Taviz derken, yalanlara gelemem. Yıllardır böyleyim. Evlilikten de döndüm haliyle. İstemedim bana yalan söyleyen biriyle evlenmeyi. İyi yapmışım şimdi kafam kulağım rahat yoluma bakıyorum. Umuyorum ki güzel arkadaşlıklar kuracağım buradan. Gelsin mesajlar yahu beni çok bekletecek gibisiniz buradan bakınca. Şanlıurfa evlenmek isteyen bayanlar hey gidi hey çok arkadaşım var sayı olarak herkes kısmetini yaşar ama.

Şanlıurfa’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Peki, beklentilerim neler? Mesaj atarken hitap etmeyi bilmeli bir erkek. Sedanur hanım deyin bana. Bu tabirden çok hoşlanıyorum açık konuşayım. Ondan sonra çok büyük erkeklerle arkadaş olmam. Tam yaş vermiyorum bunu da bilesiniz. Neyse bunlar çok önemli şeyler değil. İnsanın ruhu genç olmalı, yüzü falan değil.

Bir şey daha var anlatmak istediğim. Şimdi arkadaşlar benim vaktim bol. Telefonla her zaman sohbet etmekten çekinmiyorum. Onun dışında geceleri sohbet etmek beni rahatlatıyor. İnsan duygusal oluyor ya böyle dingin bir şekilde konuşuyor. İşte ben bu hali çok seviyorum. Erkek arkadaş arayan bayanlar için de tavsiyemdir.

Seneler geldi geçti be dostlar. Bir yarimiz olmadı. Ay çok duygusala bağladım çok pardon ya tamam biz arkadaş olacağız ama ilerisini de düşünmek iyi olur. İlk aylarda ben kimin hangi niyette olduğunu anlarım zaten. Eee psikoloji okuduk canım, insan psikolojisinden iyi anlarım. Gittim ben şimdilik. Mesajlarınızı büyük bir heyecanla beklediğimi sakın unutmayın.

One thought on “%1$s”

  1. Selam ben Ahmet 41 yaşındayım evlenmek için buradayım bayan arkadaş arıyorum veya evlenmek için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir