Şırnak’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şırnakta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar var burada sanırım. Ben de Şırnak’ta evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve geldim kadroyu tamamladım ay çok heyecanlıyım. Sultan benim ismim. Yaşım 32. Evli değilim, dul da değilim. Belki düşünüyorum ama karar veremiyorum işte. Evlilik dediğimiz olay gerçekten çok önemli ve sabırlı bir karar sonucunda veriliyor.

Öyle aşık oldum haydi evlenelim düşüncesinde olmadım hiç. Önce arkadaş olmak, tanımak isterim bir insanı. Saygılı erkekler her zaman sohbet ettiğim kişilerdir. Beni de çok sevmişlerdir ama bir türlü sonunu getiremedik işte. Evlenemedim yani kaldı öyle. Şimdi yeni bir başlangıç yapmak için buradayım.

Ciddi bir erkek arkadaş arıyorum derken bu süreçte bazı prensiplerimin olduğunu aktarmak isterim. Mesela yalnız kalmaktan bıktım, bana gün içinde tek mesaj atacak olanlar lütfen arkadaşlık teklif etmesin. Bir bayanın en önemli sorunu yalnızlıktır unutmayın. Şırnak’ta evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak da fazla.

Şırnak’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar Arıyorum

Evet şimdi biraz daha konuyu açalım. Beyefendilere soruyorum, nasıl bir bayan ile arkadaş olmak istiyorsunuz? Bunun yanıtını bana mesajla gönderin lütfen. Yaşınızı da paylaşmanızı istiyorum. Aksi durumda numaramı veremem size. Gerçek bir arkadaş aradığımı söyledim ben. Belki ciddi düşüneceğim, belki evlilik kararı alacağız bunu bilemeyiz. Baştan nasıl ilerlersek öyle devam eder bu güzel süreç.

Çevremdeki kız arkadaşlar bazen dalga geçiyor benimle. Yalnızsın, evlenemedin, evde kalacaksın falan. Ya bunlara sinirlenmiyor değilim. Benim gibi güzel bir bayanın yalnız kalmasına şaşırıyorlar tabi bu gayet normal bir durum. Ama gelin görün ki yaşananlar da unutulmuyor. Benim yaşadığım en önemli olay, kız arkadaşımın ciddi bir tavırla arkadaş bulamayacağımı söylemesidir. Komik değil mi? Tabi ki komik. İşte buradan ilan açmamın nedeni de budur. Mesajlar geldikçe kendisine de okutacağım çatlatacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir