Sivasta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sivas’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sivas’ta evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Sözlerime nasıl başlayayım bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var, evlenmek istiyorum. Yalnız kaldım be dostlar. Bir merhabaya bile hasret kaldım. Çevremdeki sosyal arkadaşlarım beni mutlu edemiyor artık. Adım Zülal. Yaşım 30. Gerçekten daralıyorum ya ilan açarken bile huzursuzum.

Bilmiyorum ki birisi yazacak mı, beni sevecek mi ama gerçekten, gönülden ve yürekten. Sizi üzerek girdim konuya belki ama durum böyle arkadaşlar. Yalnızlığımı ortadan kaldıracak bir erkek arkadaş arıyorum. Umarım vardır ve buradan beni bulur. Tek bir mesaja numaramı da veririm çok güzel olur sonrası.

Bir bayanı kötü sözle üzebilirsiniz ama yalnızlıkla yıkarsınız. Ben hepsini yaşadım. Canım o yüzden sıkkın ama şimdi toparlıyorum tamam kusura bakmayın. Gerçekten sizi üzücü bir ilanla karşılamak istemezdim ama hayat işte. Bir bayanın yüreğine dokunabilecek, dürüst, saygılı, sevgi dolu erkeklerin hala var olduğuna inanıyorum. O yüzden mesaj atarken bazı süreçlere dikkat etmenizi rica edeceğim. Mesela yalan konuşmamak, mesela kibar davranmak. Sivas evlenmek isteyen bayanlar hep böyle nazik insanlarla tanışmak ister.

Sivas’ta Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Örnekler çoğaltılabilir elbette. Önemli olan bu değil ki arkadaşlar, gerçekten hazır mısınız arkadaş olmaya ya da sevmeye? Bunun yanıtını verebilirseniz ben çok sevinirim. Hazır olanlar en az on adım önde başlayacak ciddiyim. Numaramı verdikten sonra mutlaka görüntülü sohbet etmek istiyorum bunu da söylemeliyim. Çünkü gözlerinizin içindeki o sevgiyi görmem lazım.

Haydi hayırlısı o zaman. İlanımı kaç kişi okuyacak, kaç kişi yorumlayacak onu da takip edeceğim. Biraz heyecan bastı şimdi ilanın sonuna gelirken. İnsanlar ah şu insanlar. Sevginin kıymetini kaybedince anlarlar. Umarım bu kez öyle olmaz. Of sıkılıyorum ben yine müsaadenizi istiyorum. Gelsin mesajlar, başlasın arkadaşlıklar.

Related Posts

1 thought on “Sivas’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Merhaba Zülal hanımefendi ismim Yusuf tanışmayı çok isterim niyetim Sivaslı bir hanımefendi ile yuva kurmak istiyorum saygılar bana mail adresimden ulaşabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir