Tekirdağ’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tekirdağda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Rüya benim ismim. Adımı çok seviyorum ve rüya gibi bir arkadaşlık kurmak istiyorum ben. 26 yaşındayım. Ama gerçekten laf olsun diye söylemiyorum bunları ben. Neyse ki canım sıkıldığında yanımda olan kız arkadaşlarım var. Ama yine de yeterli değil bu işte. Düşünsenize yağmurlu bir havada yürümek istiyorsunuz ve kız arkadaşınızı arıyorsunuz. Ne kadar saçma değil mi? Daraldım yine bak ya. Mesaj atmadan önce sizden bazı isteklerim olacak. Mesela mesajlarınızda yaşınızı söylemeniz gerek, gerçek yaşınızı. 35 yaş ve üzeriyle arkadaşlık kuramıyorum. Başka taleplerim de var. İlanın devamında yazıyor olacağım. Tekirdağ’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım unuttum söylemeyi.

Şimdi arkadaşlar ben biraz zor bir kızım haberiniz olsun. Öyle çok daralınca arkama bakmam giderim. Üzülürsem kendime hemen gelemem. Ne bileyim işte ya normal bir kızdan farkım, zor bir hayatım var. Duygularım çok yoğun. Hep yanımda olacak birini arıyorum özetle bu. Erkek arkadaş arıyorum derken önüne gelenle yazışmam, görüşmem. Sohbet ederim tabi bakarım duruma. Kriterlerime uyuyorsa tamamdır aradığım çocuk bu çocuk derim.

Tekirdağ’da evlenmek isteyen bayanlar Telefonu

Şimdi gelelim bir diye hususa. Bu çok önemli arkadaşlar. Bazen ciddi düşünenler oluyor. Gelip seni isteyeceğim diyenler falan. Hop diyorum hop. Bir durun ya sanki yaşımız 30 oldu. Ben arkadaş arıyorum, evlilik düşünmüyorum bakın telefon sohbetinde aşık falan olmayın o yüzden. Arkadaşlık zaten ilerlerse güzel olur ve devam eder. Sonu ciddi de olabilir bilemeyiz bunu biz. Haliyle sabırlı bir süreç olsun istiyorum.

Sözlerim bu kadar. Artık sizden mesaj bekliyor olacağım. Gerçekten anlayışlı beyleri bekliyorum şimdiden. Heyecan da bastı bu arada. Olur böyle şeyler. Sonuçta ilk kez bir arkadaşlık sitesinden ilan açıyorum. Aslında arkadaşlık umarım evlilikle devam eder. Tekirdağ evlenmek isteyen bayanlar da benim gibi düşünüyor çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir