Tokatta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tokat’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tokat’ta evlenmek isteyen bayanlar arayanlar için evet merhabalar. Cansu ben. 25 yaşındayım ve ciddi erkek arkadaş arıyorum. Bu yaşta arkadaşın yok mu diye sorabilirsiniz saygı duyarım ama yok işte. Güven sorunum var. Olmuyor bir türlü. Çok kişi yazıyor numaramı buluyorlar falan ama yok arkadaş ya zorla güzellik olmuyor işte. Güzel olmamdan kaynaklı insanlar yanlarında benim olmamı da çok istiyor. Maalesef işte. Haliyle sanal arkadaşlık sitesi sayesinde sanıyorum bu süreç daha güzel ilerleyecek. O nedenle ilan açtım ben. Tokat evlenmek isteyen bayanlar tıpkı bana benzer bilginiz olsun ama.

Yaşımdan kaynaklı olarak bazı erkekler ciddi düşünüyor ayrıca. Evlilik falan konuşuyor. Ya ben bu konulara gelemiyorum. Ne oluyor öyle hemen evlenmek gibi acelemiz ne anlamadım ki. Tamam anlaşalım, işimiz gücümüz yerinde olsun bakarız da diyemiyorum. Adam ısrarcı. İlk kriterim de yaş zaten. En çok 30 yaşındaki erkekler yazsın bana lütfen.

Tokat’ta Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar İlanı

Telefonda sohbet etmeyi çok seviyorum. Mesaj atanlara zaten numaramı veririm ve gerekirse görüntülü de konuşabiliriz. Ben görmeden arkadaşlık kuramam. Kibar ve dürüst erkekler her zaman ilk tercihlerim arasındadır unutmayın bunu da. Ondan sonra nasıl desem, kendi ayaklarının üzerinde duran, bayan arkadaşını koruyan ve kollayan kim varsa mesaj atabilir. Ben kırıcı biri değilim, herkese şans vereceğim emin olabilirsiniz.

Eski sevgilim de yazıyor bazen ama artık canımı sıktı ve numaramı değiştirdim. Şimdi yalnızım ve arkadaşlık ilanımı açıyorum. Umarım güzel şeyler olacaktır. Ben bekliyorum her zaman buralarda olacağım. Ha bir de unutmadan söylemek istiyorum, lütfen ama lütfen ilk görüşte aşk konusuna inanmayın. Ben inanmıyorum çünkü. Tamamen güzel olmamdan kaynaklı bir süreç bu adım gibi eminim ama aşık oldum demeyin. Aşk zamanla başlar hemen yıldırım aşkı olmaz ben asla inanmıyorum. İnandıracak biri varsa da buyursun mesaj atsın da okuyalım.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir