Trabzonda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Trabzon’da evlenmek isteyen bayanlar ilanı açtım rahatladım. Göknur’dan selamlar. Tamamen ciddi arkadaş arayan bayanlar arasındayım ve sohbet etmek isteyenler için buradayım ben. Yaşım 31. Biraz geç mi kaldık ne oldu bilemiyorum. Bekarım, evlenecek adam henüz karşıma çıkmadı. Belki buradan çıkacak şansımız açık olursa. Aslında kader ve kısmet işleri tamamen. Oysa güzel olurdu sevmek ve sevilmek. Bakalım artık ya üzülmekten sıkıldım. Üzülmek değil de yalnızlık beni yoruyor işte.

Günler hızlı geçerken baktım artık olmuyor ben de ilan açayım dedim. Evlenmek isteyen bayanlar da buradaymış. Kimin kısmeti nereden gelir bilemiyoruz o yüzden de güzel bir şekilde sohbet etmek isteyenler mesajlarını atsın okuyayım dönüş yapayım. Tanışmak isterim. Ben esmer, uzun boylu ve gayet bakımlı bir bayanım. Durum böyle olunca taliplerim artıyor ama ben durdum artık. Yalnızlığımı buradan sona erdireceğim umarım. Trabzon evlenmek isteyen bayanlar biraz yalnızdır aslında neyse bakalım ne olacak.

Trabzon’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Dediğim gibi yalnızlık sorunum var. Şimdi kriterlerimi de söyleyeyim mi size? Bana yazacak erkek bekar olmalı, ciddi arkadaş olmayı düşünmeli. Eğlenmek için sakın yazmayın yanıt vermem. Ha tanışırız falan anlarım ben kimin ne düşündüğünü. Orada bitiririm arkadaşlığımı kusura bakmayın tamam mı? Neyse çok sert girdim konuya sanırım ama böyle. Güzel olmamdan kaynaklı herkes beni yanında istiyor ya olmaz ki. En sevmediğim şey.

Masal dinlemeyi sevmiyorum açıkçası. Genel olarak iyi biriyim, huyum kötü değil, müzik dinlerim, şiir okumayı da severim. Ha bir de gezmeye bayılırım ya. Var ya şöyle bir karavan olsa atlasak gitsek uzaklara beee. Bilemiyoruz işte kader kısmet kime gülecek. Hayırlısı be arkadaşlar. Ama mesajlarınızı atarken yaşınızı ve hobilerinizi yazın ki gözümde az da olsa canlansın bazı durumlar. Hoşça kalın şimdilik o zaman. Umuyorum ki en kısa zamanda dönüş yapacağım mesaj atanlara, hem de telefon numaramla.

Bir Sonraki İlan:
Rize’den Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir