Tuncelide Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tunceli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hülya benim ismim. İlk kez bir evlilik sitesinden ilan açıyorum. Umarım iyi insanlarla karşılaşırım ne diyeyim ki başka. Biraz kendimden bahsedeceğim biraz da aradığım erkek arkadaşta olması gerekenlerden. Umuyorum ki güzel sonuçlarla karşılaşırız. Yaşım 28. Evet evlilik çağındayım bunun farkındayım arkadaşlar. Yine de zaman hızlı geçiyor ve benim arkadaşlık etmem lazım. Yalnız değilim, çevremde çok sayıda kız arkadaşım var ama tam anlamıyla yalnızım desem doğru olur. Onlar benim yalnızlığımı gideremiyor. Tunceli’de evlenmek isteyen bayanlar arasında olarak bekliyorum.

Günlerin hızlı geçmesi benim aleyhime aslında. Varsın olsun ilk teklifi değerlendireceğim diyemiyorum. Çünkü bu süreç biraz yavaş ilerlemeli. Tanışmak, kaynaşmak falan ne bileyim kolay şeyler değil adım gibi eminim. Yine bu noktada evlilik arayışına girdim desem yeridir ve sadece ciddi düşünen erkek arkadaş arıyorum. Tunceli evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak gerçekten güzel.

Tunceli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Söylemek istediğim bazı şeyler var buradan. Birincisi lütfen ama lütfen numaramı açıktan atmamı beklemeyin. Ben mesaj atanlara vereceğim sadece. Onun dışında kriterlerime geçeyim haydi bakalım sizi de bekletmek istemem. Okuyun sonuna kadar ama.

Arkadaşlar evlilik teklifiyle gelmeyin bu birincisi. İkincisi ben sandığınızdan çok daha bakımlıyım. Yaş itibariyle çevremdeki en güzel kadın benim zaten bu da beni çok mutlu ediyor. Yine de yalnızım işte şaşıracaksınız tabi. Sessiz sedasız ilerliyorum yolumda ama biri lazım bana. Yalnızlığımı ortadan kaldıracak, belki de yaşam boyu beraber olacağım biri lazım tamam mı? Bu konuda beklentilerim az çok belli.

Erkek arkadaş dediğin yanımda olacak, düşüncelerime saygı duyacak. Ondan sonra ne bileyim işte güven verecek. Ha unutmadan en önemlisi de çok kıskanmayacak. Kıskançlıklar arkadaşlıkları bitiriyor bu unutulmamalı rica ediyorum sizlerden. Çalışan erkekler yazsın bana. Vakit öldürecek yaşta değilim ben. İleriye bakmak zorundayım. Çok ama çok hızlı geçiyor zaman. Haydi o halde görüşmek üzere.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir