Uşak’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Uşakta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Uşak’ta evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız Hatice adım. Nasılsınız beyler? İyi miyiz ya bende azıcık heyecan var nasıl geçecek bilmiyorum. Hele mesajlar gelmeye başladığı zaman çok daha güzel olacak her şey adım gibi eminim. Yaşım 26. Ciddi arkadaş arıyorum. Dürüst, ağır ve sevecen bir erkek bulursam ciddi düşünebilirim aslında.

Bu tamamen insanlarla ilgili genel düşüncelerimdir. Birden çekip gitmek gibi huylarım yok. Küsmem kolay kolay. Ondan sonra şey var bir de yalnızlıktan çok korkuyorum. Bilemem yaştan dolayı mı ama gerçekten yalnızlık beni ürkütüyor. Hiç beklemeden bayan arkadaş arıyorum diyenler için ilanımı açtım bende.

Evet günden güne artan yalnızlığımı kim giderecek merak içerisindeyim. Günün her saatinde telefona bakan, mesaj var mı diye bekleyen biri olmaktan sıkıldığımı söyleyebilirim. Siz değerli baylardan gelecek mesajları okuduktan hemen sonra buyurun diyeceğim alın cep telefonum bu. Ama bekletmeyin ne olur, ciddi olarak sıkıldım yalnızlıktan. Uşak evlenmek isteyen bayanlar arasında sanırım çok arkadaşım var burada.

Uşak’ta Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Yaşımdan dolayı bazen teklifler geliyor. Ay ne teklifi olacak canım, evlilik teklifi. Düşünüyorum sonra hazır olmadığımı fark ediyorum. Çocuk sonra tekrar arıyor falan yok diyorum bu iş olmaz zorlamayalım. Telefonumu kapatıyorum ardından. Böyle şeyler yaşadık hep ya canım sıkılıyor işte. Neyse ki artık buradayım. Yeni numaramla, yeni beyaz sayfamla aranızdayım. Gelsin be mesajlar görelim kim ne kadar ilgi gösterecek.

Bu arada ben üniversite okuyorum. İkinci okulum. Güzel gidiyor her şey ama yalnızlık dışında. Öyle işte dostlar ya. Çok mu arabeske bağladım lütfen kusura bakmayın. İnatçı değilim, güzelim, bakımlıyım, anlayışlıyım, kıskanç değilim. Daha ne istiyorsunuz ki benden mesela? Yazın da okuyalım. Haydi kendinize de iyi bakın.

1 Comment on “Uşak’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Merhaba ben Fatih esmer 174 boyunda ciddi karakter sahibi sorumluluk duygusu gelişmiş olgun hoşgörü sahibi kalbi sevgi dolu bir insanım seni gördüm beğendim ciddi olarak tanışmak konuşmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir