Van’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Van’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Benim adım Sevecen. 30 yaşındayım. Ciddi düşünen erkek arkadaş arıyorum. Kısa süreli değil uzun süreli konuşacağım, derdimi paylaşacağım, güleceğim, birlikte ağlayacağım birine ihtiyacım var. Van’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumdan uzun süredir beklenti içerisindeyim ama kriterlerime uyum sağlayan biri hala denk gelmedi.

Çok mu şey istiyorum, tabi ki hayır. İlanın devamından okuyup hak vereceğinizden adım kadar eminim. Buna rağmen hayırlısını istemekten başka çaremiz de yok zaten. Neyse şimdi geçelim o zaman bu süreci nasıl yöneteceğimden bahsedeyim.

Arkadaşlar ilk olarak mesaj atanlara telefon numaramı veririm o konuda sorunumuz yok. İkincisi ben duygusal bir bayanım. Aniden kırılabilir ve üzülebilirim bunu unutmamanızı rica ediyorum. En küçük lafta bile uzun süre küs kalabilirim. Kötü bir huy biliyorum ama ne yapayım. Bu nedenle kadınların dilinden anlayanlarla anlaşabiliyorum. Takılmaca arkadaşlıklar kuramam. Uzun vadeli bakarım bir ilişkiye. Bu hayatımda hep böyle olmuştur ve olmaya devam edecektir. Van’da evlenmek isteyen bayanlar arayanlar buyursun haydi.

Van’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Buraya kadar sorun yoksa şimdi güzel şeylerden bahsedelim. Arkadaşlar evlilik kararı aldım geçen sene ama umduğumu bulamadım. Hala var tabi öyle bir hevesim. Yaşım 30 olduğu için insan bazı şeyleri yaşamak istiyor. Nasıl desem ki yani işte evimin hanımı olmak, güzel geçinmek, sevmek ve sevilmek. Ya bunlar çok güzel şeyler öyle değil mi? Ben hep seven taraf oldum ne yazık ki. Artık sevilmek istiyorum.

Evet arkadaşlar buraya kadar da anlaştık umuyorum. Şimdi şeyden bahsedeyim. Ya bu konu çok canımı sıkıyor. Kıskançlık var ya hani. Tamam güzel olabilirim ama kıskançlık benim canımı gerçekten sıkar. Aşırı bunalıma girerim. Kısıtlamak istiyorsanız güzel dille anlatırsınız ben de anlarım. Ama ilk görüşmede onu yapma, bunu yapma, oraya gitme falan derseniz ne yazık ki soğurum ve arkadaşlığım orada biter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir