Yalovada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yalova’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yalova’da evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz durun 1 dakika. Çılgın Hacer diyorlar bana. Nedenini ilanın devamında yazacağım. Yaşım 31 arkadaşlar. Erkek arkadaş arıyorum haliyle. Evlenmedim hiç. Bekarım merak etmeyin. Vallahi buradan da bulamazsam artık ben çekileceğim aradan. İşim gücüm var çalışıyorum ama duygusal olmak gerekiyor bazen.

İnsanlar birbirine saygı gösterirse sevgi başlar, saygı olur ve sonu ciddi sürece girer diye düşünüyorum. Sizin de düşüncelerinizi alabilir miyim acaba? Mesaj olarak tabi. Yorumları da okuyacağım ama öyle hemen geri dönüş süreci olmaz oradan. Mesaj atanlara telefon numaramı göndereceğim çünkü. Sonrası da umuyorum Yalova evlenmek isteyen bayanlar içinden seçilirim ve başlarız muhabbete.

Bunlar kolay şeyler önce prensiplerimi söyleyeyim. Arkadaşlar ben bir firmada yöneticiyim haliyle ciddi bir bayanım. Erkek arkadaşımın da böyle olmasını isterim tabi doğal olarak. Hmm başka düşünüyorum da gerçekten sevgi sunabilecek biri olursa daha mantıklı bir arkadaşlık başlar. Yani buradan kalkıp sevgi dersi vermek istemiyorum size. Evet şimdilik bunlara dikkat ederek mesaj atarsanız benim için yeterlidir.

Yalova’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Dikkat edilmesi gereken bir husus daha var arkadaşlıklarda. Her zaman aradığını bulamayan bayanlar üzülüyor. Sonra da bayan arayan erkekler buna karşı çıkıyor. Yani demek istediğim, zıt kutuplar birbirini bazen çeker, bazen bırakır. Ama öyle güzel arkadaşlıklar gördüm ki hayatımda özeniyorum ya işte.

Güzel bir bayan olarak karşı tarafta çok güzellik aramam. Yakışıklıymış değilmiş hiç umurumda değil. Bana sevgi beslesin, korusun, saygı göstersin yeterli. Biraz da kıskansın yahu ama o kadar güzellik boşa gitmesin istiyorum ay şaka tamam. Bazı erkekler kıskançlığı abartıyor aman diyeyim hiç sevmediğim şeyler. Evet söyleyeceklerim bu kadar şimdi mikrofonu size bırakıyorum arkadaşlar buyurun gelsin mesajlar bakalım. Ciddi, dürüst ve saygılı beyler hani neredesiniz?

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir