Yozgatta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yozgat’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yozgat’ta evlenmek isteyen bayanlar Oya benim adım herkese kocaman yürek dolusu selamlar. İlk defa evlilik ilanı açıyorum ve dolayısıyla heyecanlıyım. Onun dışında ciddi erkek arkadaş arıyorum desem yeridir. Yaşım 32. Evlenecek aday da olabilir o kısmı kimse bilemez. En önemlisi güzel bir arkadaşlık süreci başlatmak ve yolumuza devam etmek olacaktır. Onun dışında neler anlatacağım neler. Biraz heyecanlanın istiyorum. Ama yok ya tamam tamam hemen geçiyorum hikayeme.

Şimdi arkadaşlar benim hikayem yalnızlıkla dolu. İnsanlar sürekli kendini yalnız bırakabilir mi düşünsenize güzel bir bayan daha ne kadar yalnız olabilir? Bıktım tamam mı tek başıma kahve içmekten, yalnız başıma kafede oturmaktan ve sinemaya gitmeden. Hepsinden bıktım. Yanımda olacak birisi lazım bana. Her şeyiyle koruyacak, kollayacak, sıkılmayacak biri lazım anlatabiliyorum umarım. Günler su gibi akıp geçiyor ve benim gönlüm yine yalnız. Yozgat evlenmek isteyen bayanlar bakalım burada mı onu da merak ediyorum.

Yozgat’ta Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Çok karamsar biri değilim aslında size yansıttığım için özür dilerim. Ama mesaj atarken göz önünde bulundurmanız için söylüyorum bunları. Asıl mesele şudur ki ben ciddi anlamda bunalıma giriyorum bazen. Çevremde hak etmeyen herkesin sevgilisi var ya ona bozuluyorum. Hepsinden de güzelim tabi ki. Ama gel gör kısmetim kapalı. O yüzden mesajlarınızı atarken bilin bunları istedim.

Evet günler hızlıca geçiyor. Belki evlilik kararı alacağım birileri olacaktır. Numaramı da vermek istiyorum aksi halde nasıl tanışacağız ki? Bende süreç bu şekilde ilerliyor işte. Buyurun atın mesajlarınızı bakalım sürece ne dersiniz? Olur olur bal gibi olur zor mu mesaj atmak, bir bayanın yüreğine dokunmak. Değil elbette o zaman herkes kendini anlatsın da bakalım kiminle yola çıkacağız. Görüşmek üzere arkadaşlar kendinize çok iyi bakın olur mu?

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir